Cześć, nazywam się Ola i postanowiłam założyć tego bloga aby dzielić się z Wami moim pasjami. Uwielbiam próbować nowych rzeczy i staram się jak najczęściej wychodzić ze swojej strefy komfortu.

Kocham podróżować, uważam że powinniśmy poszerzać swoje horyzonty a nic tak nie kształci jak podróże. Nie ograniczam się do wyjazdów zorganizowanych i chętnie podzielę się moim tipami na znalezienie tanich lotów, hoteli czy też jak przetrwać na najtańszych kempingu. Pamiętajcie, że świat stoi przed nami otworem i wszystko jest możliwe!

Ważnym dla mnie aspektem jest ekologia. Nauczę Was jak dbać o środowisko w codziennym życiu, jak i na wyjazdach, co jest o wiele trudniejsze niż się wydaje. Ze mną less waste stanie się również i Waszą ideologią.

W końcu też znajdzie się tu kącik na prywatne rzeczy. Czyli jak daję radę nie zwariować w tym pędzącym szybko świecie. Moim konikiem jest naturalna pielęgnacja, będę dzielić się swoimi odkryciami kosmetycznymi, przepisami na domowe maseczki i nie tylko. Z chęcią dodam recenzję ostatnio czytanej książki czy serialu który mnie zachwyci.

Mam nadzieje, że spodoba Wam się ten misz-masz i zostaniesz ze mną na dłużej i pokażesz że razem DAJEMY RADĘ.