Nie trzeba być profesjonalnym makijażystą, aby doskonale zdawać sobie sprawę z tego, jak duże znaczenie ma dobór odpowiednich pędzli. Ich brak sprawia przecież, że nawet najwyższej jakości podkład i puder nie nakładają się najlepiej, warto więc myśleć o pędzlach do makijażu nie jako o kolejnym wydatku, ale przede wszystkim jako o inwestycji. Za taką można uznać z pewnością zakup coraz modniejszych ostatnio pędzli Hakuro, czas więc zadać pytanie o to, co wpływa na ich popularność?

Makijaż – najczęstsze błędy

Wiele osób nie zdaje sobie nawet sprawy z tego, jak bardzo są odpowiedzialne za mało satysfakcjonujące rezultaty makijażu. Tymczasem często winne są nie niskiej klasy kosmetyki, ale to, że mamy tendencję do wsmarowywania podkładu w skórę ręką, przez co rozkłada się on nierównomiernie, czy też do nabierania jego zbyt dużych ilości i tworzenia nienaturalnego makijażu tylko po to, aby kosmetyk „nie zmarnował się”. Wchodząc w posiadanie pędzli Hakuro szybko można pozbyć się obu złych nawyków. Co przy tym warte podkreślenia, nie trzeba wcale wydawać w tym celu dużych pieniędzy.

Pędzle Hakuro i ich zalety

Hakuro to polska marka pędzli do makijażu zwracająca na siebie uwagę dbałością o szczegóły i wysoką jakością ich wykonania. Pędzle stanowiące najważniejszy element jej oferty już od dłuższego czasu cieszą się popularnością wśród profesjonalistów i nie dzieje się tak bez przyczyny. Na pierwszy plan wysuwa się to, że klienci sami mogą zdecydować, czy wolą pędzle do makijażu z włókna naturalnego, czy też pędzle syntetyczne. Co przy tym szczególnie ważne, w obu przypadkach nie trzeba obawiać się problemu włosia wypadającego po wykonaniu makijażu. Marka Hakuro poleca także pędzle specjalistyczne ułatwiające wykonanie makijażu konkretnego typu. Mamy więc do czynienia zarówno z modelami przeznaczonymi przede wszystkim do nakładania podkładu, jak i z takimi, które można wykorzystywać wraz z cieniami do powiek. Pędzle posiadają też różne kształty odpowiadające ich przeznaczeniu. Różnią się między sobą również wielkością i miękkością.

Hakuro – najciekawsze pędzle

Pędzle Hakuro wykonano w kilku wariantach, dzięki czemu można cieszyć się idealnym makijażem bez względu na to, czym ma się on charakteryzować. Jednym z najciekawszych przykładów wydaje się w tym kontekście pędzel H54, nie przez przypadek będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych rozwiązań polecanych przez tego producenta. Jest on polecany zarówno do nakładania podkładu, jak i kosmetyków kolorowych, a ponieważ jego włosie przybiera kształt kulki, rozkłada kosmetyki równomiernie pozwalając na uniknięcie niepożądanego efektu maski. Taki pędzel to także znakomita pomoc podczas nakładania bronzera i różu na policzki.

Innym ciekawym rozwiązaniem jest Hakuro H76 – pędzel do makijażu stworzony właśnie po to, aby łatwiejsze stało się nakładanie cienie do powiek. Inwestycja w tego rodzaju rozwiązanie zwiększa precyzję nakładania, niweluje jednocześnie efekt sypania się cieni oraz smug, które bywają prawdziwą zmorą podczas wykonywania makijażu oczu.

Kategorie: Uroda

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *